Fotografia korporacyjna

Czym jest fotografia korporacyjna? W jaki sposób zdjęcia biznesowe wpływają na wizerunek firm? Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa?

Fotografia korporacyjna

Zdjęcia pracowników i ich pozytywne cechy osobowościowe powinny wspierać publiczny wizerunek firmy. Pracownicy, czy członkowie zarządu powinni zostać sportetowani w sposób uwydatniający ich osobowość i charakter, ale jednocześnie  jednorodnie  by podkreślić ich przynależność i identyfikacje z zespołem i firmą… [więcej]

Od ponad 14 lat specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług fotograficznych dla firm, korporacji i instytucji. Zapewniamy naszym klientom unikalne połączenie talentu fotograficznego, wieloletniego doświadczenia, sprawdzonego zespołu współpracowników oraz profesjonalnej obsługi. Wynikiem współpracy z nami są profesjonalne zdjęcia biznesowe, które kreują i wzmacniają pozytywny wizerunek wielu firm i instytucji.

Wydaje się być ujednoliconym odpowiednikiem zdjęć stricte biznesowych. Dress code biznesowy zdjęć określanych mianem korporacyjnych nie jest tylko i wyłącznie zamknięty w kręgu garniturów, koszul z wypraowanym kołnierzem i idealnie zawiązanym krawatem. Często rodzaj ubioru, styl i kolory podkreślają dziedzinę, pola funkcjonowania jak również charakter całej organizacji.

 

Fotografia korporacyjna – czym jest?

Fotografia korporacyjna to nic innego jak portrety pracowników przedstawione w taki sposób by ich cechy osobowościowe przedstawione na zdjęciu wspierały wizerunek firmy. Prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy, czy szeregowi pracownicy powinni zostać uchwyceni na zdjęciach w taki sposób by podkreślić ich osobowość oraz charakter. Sesja biznesowa i zdjęcia pracowników danej organizacji powinny mieć podobny charakter i powinny być zrobione w zbliżonym świetle. Bardzo ważnym elementem na zdjęciach biznesowych jest wyraz twarzy modela. Ten niezwykle istotny element często pomijany przez fotografów jest jednym z ważniejszych elementów, w którym nieszczery uśmiech czy niepewny gest może zniweczyć zamierzony efekt wizerunkowy.

Do kogo skierowana jest moja oferta fotografii korporacyjnej, biznesowej?

Moją ofertę fotografii biznesowej kieruję głównie do firm, dla których budowa wizerunku jest istotnym elementem prowadzonej działalności. Nowoczesne, oryginalne zdjęcia jako nośnik wizerunku stanowią ważny element wizerunkowy każdej liczącej się na rynku korporacji. Dla takich ludzi są te sesje – dla ludzi sukcesu.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty:

– badanie potrzeb
– ustalenie wspólnego harmonogramu prac
– zdjęcia próbne na specjalne życzenie klienta
– indywidualne i kreatywne podejście do każdej sesji
– realizacja zlecenia według wytycznych klienta i najwyższych wymagań profesjonalnej fotografii biznesowej
– dobrze wykonane zdjęcia biznesowekorporacyjne są idealna wizytówką firmy
– profesjonalna obróbka graficzna

Reklamy