FOTOGRAFIA BIZNESOWA

wysylka marzec m

 

Fotografia biznesowa

Sesja fotograficzna lidera organizacji lub zespołu, idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem sesji biznesowej są atrakcyjne wizualnie i przyciągające wzrok zdjęcia, podkreślające osobowość portretowanej osoby. Specjalnie dla organizacji, w której wizerunek liderów ma istotny wpływ na postrzeganie firmy…[więcej]

Koszt sesji zdjęciowej

Każdą sesje wyceniamy indywidualnie. By precyzyjnie wycenić sesje portretową dla firmy prosimy o podanie podstawowych parametrów sesji :

– ile osób będzie brało udział w sesji,

– jaki rodzaj zdjęć Państwo potrzebują,

– ile docelowo zdjęć ma być poddanych obróbce.

W ciągu 24 godzin od zapytania otrzymacie Państwo szczegółowy kosztorys planowanej sesji. Poznaj koszt sesji biznesowej w dla Twojej firmy, czekamy na maila ze specyfikacja zamówienia na adres info@marcinmizerski.com ( przejdź do strony KONTAKT ).

 

Portfolio  FOTOGRAFIA BIZNESOWA – warto zobaczyć zdjęcia

Na stronie www.marcinmizerski.com znajdą Państwo portfolio fotografa specjalizującego się w zdjęciach portretowych dla firm – ponad 200 sesji biznesowych dla czołowych polskich przedsiebiorstw i organizacji biznesowych, a także sesje do Forbesa, Manager Magazin i Harvard Business Review.

 

Oferujemy kompleksowe usługi fotograficzne które powinny być pomocne w budowaniu wizerunku firmy.
Zdjęcia biznesowe, wizerunkowe, produktowe czy reportażowe często wzbogacają firmowe strony WWW czy materiały informacyjno-reklamowe tworząc je bardziej merytorycznymi i atrakcyjnymi wizualnie. Zbudowanie atrakcyjnego serwisu fotograficznego na potrzeby firmy może ograniczyć się do jednego dnia zdjęciowego, a pozyskany wówczas materiał zdjęciowy wspomagać budowę Państwa wizerunku przez wiele lat. Mamy duże doświadczenie we współpracy z firmami różnych specjalności i branż. Nie mamy gotowych scenariuszy- tworzymy je w oparciu o zapytanie ofertowe tak aby najlepiej dopasować nasze usługi do Państwa oczekiwań.

 

 

Jak wykonuję sesje zdjęciowe dla firm i korporacji?

Jednym  z ważniejszych elementów sesji biznesowej jest faza planowania. Wspólnie z klientem ustalam cele i korzyści jakie ma przynieść dana sesja. Co chcemy osiągnąć i jaki efekt wizerunkowy ma przynieść publikacja zdjęć. Przygotowanie planu zdjęciowego, to ważny element każdej sesji. Wspólnie wybieramy miejsce, które będzie odpowiednie do realizacji naszego celu. Wygląd ubrań, mimika i naturalny wygląd to kolejne bardzo istotne punkty, na których staram się zwrócić swoją uwagę. Ostatnim etapem w fotografii biznesowej jest postprodukcja. Obróbka i retusz zdjęć to wbrew pozorom bardzo pracochłonne zajęcie i zajmuje więcej czasu niż sama sesja. Ten element również ustalam wspólnie z zamawiającym i na życzenie przesyłam próbnie obrobione zdjęcia do wglądu i wstępnej akceptacji.

 

Sprawdz też jak się ubrać na sesje biznesową?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s