FOTOGRAFIA BIZNESOWA I KORPORACYJNA

wysylka marzec m

Fotografia korporacyjna

Zdjęcia pracowników i ich pozytywne cechy osobowościowe powinny wspierać publiczny wizerunek firmy. Pracownicy, czy członkowie zarządu powinni zostać sportetowani w sposób uwydatniający ich osobowość i charakter, ale jednocześnie  jednorodnie  by podkreślić ich przynależność i identyfikacje z zespołem i firmą… [więcej]

Zdjęcia biznesowe

Sesja fotograficzna lidera organizacji lub zespołu, idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem są atrakcyjne wizualnie i przyciągające wzrok zdjęcia, podkreślające osobowość portretowanej osoby. Specjalnie dla organizacji, w której wizerunek liderów ma istotny wpływ na postrzeganie firmy…[więcej]

Koszt sesji zdjęciowej

Każdą sesje wyceniamy indywidualnie. By precyzyjnie wycenić sesje portretową dla firmy prosimy o podanie podstawowych parametrów sesji :

– ile osób będzie brało udział w sesji,

– jaki rodzaj zdjęć Państwo potrzebują,

– ile docelowo zdjęć ma być poddanych obróbce.

W ciągu 24 godzin od zapytania otrzymacie Państwo szczegółowy kosztorys planowanej sesji. Poznaj koszt sesji biznesowej w dla Twojej firmy, czekamy na maila ze specyfikacja zamówienia na adres info@marcinmizerski.com ( przejdź do strony KONTAKT ).

Portfolio  FOTOGRAFIA BIZNESOWA – warto zobaczyć zdjęcia

Na stronie www.marcinmizerski.com znajdą Państwo portfolio fotografa specjalizującego się w zdjęciach portretowych dla firm – ponad 200 sesji biznesowych dla czołowych polskich przedsiebiorstw i organizacji biznesowych, a także sesje do Forbesa, Manager Magazin i Harvard Business Review.

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wyrażanie zgody na przesłanie kosztorysu sesji biznesowej dla firm 🙂

Niniejsza wiadomość została Państwu przesłana zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).  Jeśli nie chcecie Państwo dostawać naszych wiadomości, prosimy o mail o temacie “rezygnacja” na adres: info@marcinmizerski.com.   Adres e-mail został pobrany z ogólnie dostępnych zasobów, a Państwa dane osobowe/firmowe nie są zgromadzone i przechowywane w naszej firmie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s